Szkolenia / Warsztaty

Szkolenia / Warsztaty

Diacom Poland organizuje profesjonalne szkolenia i warsztaty w tematyce obsługi oprogramowania Urmium, Davo i Monitor, jak również na poziomie chromosalnym, chromoterapia, Wegatest, Homeopatia, Metahamronizacja, DCharmonizacja itp.

Przeprowadzamy indywidualne szkolenia na poziomie podstawowym co do obsługi biorezonansowego skanera diagnostycznego Diacom Lite Freq, pracujące na oprogramowaniu Urmium, Freq oraz Monitor. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy osobisty certyfikat z poznanego zakresu.

Szkolenie wykonuje Ph. D Paweł Banasik – Ph. Doktor Naturopatii oraz Specjalista Biorezonansu DIACOM NLS i systemu BRT.

Czas trwania szkolenia – 2 dni .

Organizujemy również warsztaty.

Warsztaty przeprowadzane w kilkuosobowych grupach odbywają się na 4-ch poziomach. Każdy z nich trwa  2 dni. W warsztatach mogą uczestniczyć osoby, które odbyły podstawowe szkolenie z obsługi urządzenia Diacom Lite Freqoraz posiadają urządzenie Diacom.

Warsztaty służą do wzbogacania wiedzy w zakresie zaawansowanym do obsługi oprogramowania Diacom. Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z nowościami jakie są udostępniane w aktualizacjach przez producenta. Dzielimy się wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, aby nasi uczestnicy warsztatów byli jeszcze lepszymi terapeutami medycyny naturalnej i biomedycyny informacyjnej.