DIACOM ENERSCAN

To najnowsze urządzenie marki Diacom Technology, opierające się na biorezonansie NLS.

Urządzenie jest przeznaczone do pomiaru fluktuacji pola elektromagnetycznego, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm ludzki, a także do pomiaru rezystancji, pojemności i analizy spektralnej.
Enerscan jest łatwy w obsłudze, w niespełna od 3 do 5 minut, pozwala nam zeskanować organizm, aby móc uzyskać najpotrzebniejsze informacje dotyczące organizmu.

Możemy sprawdzić poziom Witamin, minerałów, Metali ciężkich, Makro i mikro elementów, jak również patogeny (grzyby, pasożyty, bakterie, pleśnie).
Dowiemy się również o stanie energetycznym obciążonych narządów tj: żołądek, pęcherzyk żółciowy, płuca, narządy płciowe, układ kostny, wątroba, nerki, trzustka, serce, jelito cienkie, jelito grube, mózg. Masz możliwość sprawdzenia wskaźniku nastroju, który odzwierciedla nas stan emocjonalny skanującej osoby.
Dzięki Enerscan możemy szybko i łatwo dobrać odpowiednie dla nas suplementy, zioła zgodnie z zasadą pięciu przemian.

Urządzenie jest przeznaczone do pomiaru fluktuacji pola elektromagnetycznego, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm ludzki, a także do pomiaru rezystancji, pojemności i analizy spektralnej organizmu człowieka.