DIACOM SOLO FREQ PERSONAL MEDIO

Diacom Solo Freq Personal Medio, najnowsze przenośne urządzenie do usuwania drobnoustrojów, bakterii, wirusów, grzybów i terapii Detox

Przedstawiamy najnowszy aparat firmy DIACOM TECHNOLOGY:

Wyobraź sobie, że możesz realizować terapię Diacom Freqing czyli tzw. terapię prądami, która służy w wyeliminowaniu mikroorganizmów, przeprowadzania terapii Detox, zwalczania bólu w każdym miejscu. Zastanawiasz się, jak to możliwe?

Otóż firma DIACOM TECHNOLOGY wypuściła na rynek najnowsze przenośne, bezprzewodowe urządzenie DIACOM SOLO FREQ PERSONAL MEDIO, do którego użytku nie potrzebujesz podłączenia pod laptop.

DIACOM SOLO FREQ PERSONAL MEDIO  zawiera ponad 1600 częstotliwości. Ma możliwość wprowadzania i przechowywania wprowadzonych nowych częstotliwości. Posiada możliwość zapisywania utworzonych terapii.Urządzenie ma wbudowany ekran dotykowy LCD jest łatwy w obsłudze i na tyle wygodny, że mieści się w kieszeni . Czas pracy na jednym ładowaniu – 13h.

Ładowanie urządzenia i pobieranie aktualizacji oprogramowania przebiega przez podłączenie urządzenia do wejścia USB komputera lub innego źródła zasilania 5V. W chwili obecnej oprogramowanie jest w języku: hiszpańskim, polskim, angielskim, rosyjskim, czeskim.

Aby zaktualizować urządzenie należy mieć zainstalowany na komputerze software do aktualizacji Diacom-Updater, dzięki któremu twoje urządzenie będzie mogło pobierać każdą bezpłatną aktualizację online.
Zestaw sprzętu obejmuje, oprócz głównego urządzenia, kabel USB i kable Freq. Zestaw pakowany jest w kartonowe pudełko wielokrotnego użytku.